Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Club Justina Bibera
#1
Music 
Oto fan klub Justina Biebera. Piszmy o naszym idolu a ja podam Wam kilka fanpejdży:

https://www.facebook.com/JustinBieberEcuador?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/Justin-Bieber-Poland/599590960113163?fref=ts

Zapraszam do tematu więc proszę bez hejtów itp.

Oto historia tego rapera: Justin Drew Bieber[1] (ur. 1 marca 1994[2]) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor[3][4]. Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera[5]. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida[6][7][8].
Pierwszy singel Biebera, „One Time”, został wydany w maju 2009, a za jego produkcję odpowiadali między innymi The-Dream i Tricky Stewart. W listopadzie tego samego roku premierę miał debiutancki minialbum wokalisty, My World, który uzyskał status platynowej płyty według RIAA za sprzedaż powyżej miliona egzemplarzy na terenie Stanów Zjednoczonych. Bieber stał się pierwszym artystą w historii, którego siedem piosenek z debiutanckiego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100[9]. W marcu 2010 ukazał się pierwszy album studyjny wokalisty, My World 2.0, który uplasował się na szczycie notowań w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i kilku innych państw. Premierę tejże płyty poprzedziła publikacja głównego singla – „Baby”; wideoklip do „Baby” jest najczęściej wyświetlanym i najczęściej komentowanym filmem w historii serwisu YouTube[10]. Po wydaniu My World 2.0, Bieber wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową – My World Tour, wydał dwa albumy z remiksami – My Worlds Acoustic i Never Say Never – The Remixes, a także wystąpił w koncertowo-biograficznym filmie 3D na swój temat – Justin Bieber: Never Say Never. W listopadzie 2011 roku ukazał się drugi album studyjny Biebera, świąteczny Under the Mistletoe, który zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200.
Reply
#2
Belieber forever <3
Reply
#3
Bug 
<3
Reply
#4
Zjadę z tematu: Jak fani Biebera to Belieber, to jak się nazywają fani One Direction? Tongue Bo oni jakąś tam nazwę też mieli. Big Grin

Atminus
Wiem, promuję konkurencję JB. Big Grin

Atdown
Faktycznie, dzięki. Przyda mi się to. Tongue
Reply
#5
Directioners
Reply
#6
Wybaczam Ci.
Reply
#7
Ale Ty tak na serio ?
Reply
#8
Co na serio?
Reply
#9
Za moich czasów nie było takich playbacków! ._.
Reply
#10
Za moich czasów muzykę się tworzyło a nie montowało komputerowo ;_; Wyjdź z tym.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)