Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wniosły teksty HipHop lub rap do waszego życia?
Exclamation 
Witam tak jak w nazwie co wniosły do waszego życia teksty HH lub rap?

Mi w załamaniach i innych rzeczach pomogła Paktofonika np:

PFK-Jestem bogiem... "O rany rany jestem niepokonany" niezłe motto.

PFK-Nowiny... "Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili nie czekaj ani chwili dłużej"- z tym idę przez świat

PFK-Gdyby " Gdyby żadne serduszka nie pękały, gdyby cudowne sny się sprawdzały, gdyby partnerki partnerów swych kochały" -dzięki temu mam inny pogląd na świat..

To u mnie tyle a u was??

----------------------------------------------------------

Fokus-"Jesli ktos zacznie sluchac hip hopu lub robic hip hop to juz nigdy z tego nie wyjdzie..nie umie poprostu bez tego zyc"

Rahim-"Ci którzy żyją w serach co pozostają, nie umierają Big Grin
Reply
Wiesz co się liczy? Szacunek dla Gra Dodgy
Reply
"Ci którzy zyja w serach" oni to musza miec dobrze Smile
Reply
no zależy jakiej rasy. Wiesz, jakbym był myszą i żył w serze to chłopie, orgazm.
Iezushito:
Do tematu: Zupełnie nic, bo nie słucham hiphopu.
Reply
"Rap to nie zabawa już - to nauka". - Abradab, pokazał, ze wszystkie ich kawałki mają jakieś motto, mógłbym dawać ich tutaj niezliczoną ilość.

Poza tym jakiś tekst wniósł do mojego domu walizkę z tykającym zegarkiem w środku. Na rączce napisane jest Al-Kaida. Mam otwierać?
Reply
nie słucham hip hopu, ale naktnalem sie na jedna piosenke Warszafskiego Deszczu i jeden tekst jest dosyc ciekawy, mianowicie "Zrobiliśmy coś ważnego"

"(...)tylko potem nie mów, że cokolwiek budujesz, bo na nienawiści (cenzura) jeszcze nikt nic nie zbudował, dobra?(...)"

nie uważacie, że czesto tak jest, że ludzie budują coś na nienawiści i czyimś nieszcześciu?
Reply
"Jaka świnia taki schab?" Huh Peja remix komixxy.
Reply
Jakie życie taki rap - Peja
Peja - Życie (wiecie jakie... Nie będę pisał, bo są tu takie osoby, które mnie nie lubią)

A morał tego posta jest krótki i niektórym znany
Nie mam rymu, więc nie napiszę.
Reply
"W życiu ciągle trzeba walczyć i to jest jedyna prawda" ~ Paluch.
__
"Ja nie robię tej muzyki dla kiwki, nie dla hajsu, sławy i głupiej dzi***" ~ Kali.
__
"co by się nie działo, dam se radę
Byłem sobą, się nie zmienię, postępuje radykalnie
Niejedną mam wadę, ale staram się ogarnąć" ~ Kali

_ _
Reply
Thumbs Up 
Piosenka która motywuje Smile Cała, nie jakieś fragmenty
Paktofonika - Dla pewnego swego teksty.org/paktofonika,dla-pewnego-swego,tekst-piosenki

AtPlus
Ale ta, aby dla mnie, jest najbardziej motywująca Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)