Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio - Nowy Projekt cz.II
Witajcie!

Tak jak pisałem w poprzednich postach (w temacie Cave'a) , zaczynam powoli planować cały projekt radia. Jestem skłonny zamówić serwer radia i robić już forum. Ale mam do was kilka pytań i próśb.

Potrzebuję kogoś, kto byłby wstanie pomóc z własnej woli, czyli dofinansować radio (dokładniej forum, czyli wysłać smsa za 11zł). Do tego przydałby się ktoś kto zrobiłby dodatek do Gra z naszym radiem, czyli odtwarzacz online naszego radia w Gra, i odrazu ten ktoś mógłby zadbać o kwestie techniczne naszego forum, bo sam sobie z tym nie poradzę.
Do tej pory, to Cave miał by technikiem oraz sponsorem ale olał sprawę, albo po prostu zrobił nas wszystkich w balona.

I jeszcze jedno główne pytanie, bez którego radia nawet nie stawiam - Czy będziecie tego słuchać? Bo jeżeli będzie tak jak ostatnio - 4 słuchaczy to nie ma się co dziwić że radio upada. I tak jeszcze do tej kwestii - wydaje mi się że jednym z powodów obniżenia słuchalności radia był brak stylów muzycznych takich jak reggae, rock, metal etc. Teraz może się to zmienic ponieważ mam w planach zrobienie kilku odrębnych kanałów dla innej muzyki. Więc na początku będzie kanał o nazwie "CLUB MIX" czy coś w ten deseń, i tam będzie głównie muzyka klubowa (Hand's-Up, Electro-House, House, Trance i Dance). A jeżeli w radiu będą rekordowe liczby słuchaczy (myśle że 30 wystarczy) to na 100% powstaną nowe kanały, o których stylu będą mówiły ankiety zrobione wcześniej na forum radia.

Wszystko jeszcze na pewno będzie do zmiany, bo na pewno wiele pomysłów podeślecie - czekam na takie pod emailem: serfer1234Atinteria.pl i na gg: 4211463.

Pozdrawiam gorąco i czekam na komentarze.

Jeżeli chodzi o DJ'ów i Prezenterów to przyjmujemy tylko doświadczone osoby, które znają się na rzeczy, czyli takie które grały już dawniej w radiu, wiedzą podstawowe rzeczy o muzyce i utworze.

Edit: Powstało inne radio - greenradio.pl Zapraszam !
Reply
Co do DJ'ów to polecam gracza Deejay. Robi świetne miksy i sety Big Grin

Co do pomysłu zrobienia radia - będę słuchał audycji Tongue
Reply
"Jeżeli chodzi o DJ'ów i Prezenterów to przyjmujemy tylko doświadczone osoby, które znają się na rzeczy, czyli takie które grały już dawniej w radiu, wiedzą podstawowe rzeczy o muzyce i utworze. "

Grałem w radiu. W mój zestaw wchodzi muzyka klubowa, komercyjna, house, electro, fidget house, dance, minimal i techno. W moim profilu znajdziesz moje kompozycje Smile
Nirfandell:
Dzięęęki Big Grin
Reply
Star 
Tylko zauważ, że mały procent z grający zagląda na forum i dopiero, gdy wprowadziłbyś radio online do Margo byłoby "wow" i zwiększyłby się jego odbiór. Każdy woli słuchać profesjonalnego radia, zamiast takich raczkujących radyjek (nie miało to na celu ubliżenia komuś lub okazaniu, że nie umiecie grać), więc prawdziwy popyt mógłby się zacząć, gdy będzie wprowadzone ono w panel gry.

Ale mam pytanie - chcesz zrobić osobne forum czy może wolałbyś, gdy wejdzie ono do gry, zagościć z rozmówkami na tym forum? Tylko wtedy - jeden forum to za mało, żeby ogarnąć, potrzebowałbyś własnego działu. Wtedy, żeby nie było niepotrzebnych tematów, trzeba by było ustawić kolejne rangi, a to jest kłopot dla administracji, pisać kolejne skrypty... I tak to krąży - musisz wszystko obgadać z administracją - dlaczego to twoje, a nie inne radio ma wejść, kto będzie się nim opiekował, kto zostanie przydzielony z administracji, czy dostaniecie własny dział etc. Musisz się zastanowić, czy chcesz, aby twoje radio było kolejnym, które nie przekroczy 100 słuchaczy i po 1-2 miesiącach upadnie, czy chcesz wziąć się w garść i stworzyć coś, z czego będziesz naprawdę dumny...
Reply
A Averek będzie grać? Big Grin
Reply
No raczej Dodgy

komilll:
Wiem i zdaję sobie z tego sprawe. A co do forum - to osobne bo wątpie aby administracja wyraziła chęć na to forum w Gra.
Reply
Yeah!To może i ja wyślę eska Tongue
Reply
Exclamation 
Nie, nie zrobiłem Was w balona. Forum jest gotowe. Dodatek mogę zrobić. Sponsoring - nie ma problemu. Tylko podeślij mi stronki gdzie, co mam kupić i masz Smile Sam się tym nie zajmę, bo tu dodatki na Nuthei, tu strona z forum dla świata prywatnego + dodatki, strona dla kolegi... Trochę tego jest.
Mogłeś się odezwać, bo nie wiedziałem co i jak. Myślałem, że już Cię nie interesuje Tongue Forum mogę wstawić na jakąś stronkę choćby jutro. Wiesz jakie mam gg.
Reply
Bug 
Narazie nic nie opłacamy, zobaczymy ilu będzie zainteresowanych radiem w tym temacie.
Reply
Chętnie bym znowu posłuchał ale nie ciągle jakieś electro-haus itp .. Właśnie DAJCIE MI TO CO KOCHAM CZYLI REGGAE!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)