Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy piosenki
Cześć. Otóż dziś z samochodu przyniosłem płytę CD i spodobały mi się trzy piosenki. Płyta była nagrana w trybie 'Audio CD' i jak wiecie na takich płytach nie ma tytułów a są 'track 1', 'track 2', aczkolwiek 'ścieżka 1', 'ścieżka 2'. No i waszym zadaniem jest pobranie tych trzech piosenek na swój komputer. Spakowałem je archiwizatorem, paczka waży 10mb (9,58mb) i są tam te trzy piosenki. Jeżeli znacie, jakąkolwiek z tych trzech to podajcie mi tytuł, tytuły. Będę bardzo wdzięczny a nawet nagrodzę dodatkową reputacją.

Link do paczki: http://www.speedyshare.com/files/29670035/Nieznany_album_2011-08-01_15-33-01_.rar
Na żaden sposób to nie jest piractwo. Ja zaupladowałem te pliki do sieci i zezwalam na dobrowolne pobieranie ich. Zgód autorów nie mam bo nawet ich nie znam.

Proszę o poświęcenie kilka minutek cennego czasu!

Dziękuję&Pozdrawiam.
Reply
Prościej by było, jakbyś dał je na wrzutę czy gdzieś, żeby można było bez ściągania przesłuchać. Ale dobra, ściągam i zobaczę czy znam.

//

"Ścieżka 3" kojarzę, ale niestety bez tytułu. Big Grin
//
Reply
Sciągnij Tunatic Dodgy

fajnny,dobry program do rozpoznawania piosenek.
Reply
Sprawdzę to.
Reply
Zaciekawiłeś mnie - jak to działa Big Grin?
Reply
Niestety musiałbyś konfigurować ustawienia karty dźwiękowej a nie mam naprawdę teraz na to ochoty.

musiałbym*
Reply
Przy użyciu mikrofonu i poszczeniu piosenki nagrywa ją i kontaktuje sie tak jakby z bazą danych nie wiem na jakiej podstawie i wyszukuje podaną piosenkę a potem wyświetla nam jej nazwę.Coś takiego jak Track ID w Sony Ericsonach

ed: poczekaj chwileczke jestem u babci a tu internet jest taki boski że 10mb pobiera się w 8 minut.
Reply
Program cienko pisze bo do jednej piosenki wystawił już 'sound not found' teraz drugą mu załączyłem i ciekawe co będzie.

// no to samo
Reply
Sprawdze Tuną i TRack ID
Reply
No dobra. Powysyłałem to chociażby na gg znajomym niech też pobierają.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)