Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tupac Amaru Shakur - dyskusja
#21
Nie ma szans na to, żeby 2Pac żył, tak samo mogę powiedzieć, że Magik się nie zabił, to był jego sobowtór. Ameryka jak Ameryka, gangi, chaos i nieład, zabili go i trzeba się z tym oswoić.
Reply
#22
Widzę, że żyjesz tylko tym, co przeczytasz na onecie czy innym pudelku. Oglądałeś chociażby kulisy sławy w TVNie, albo wywiady z Peją po całym incydencie? Miał sprawę w sądzie, został ukarany, poza tym chyba przeprosił poszkodowanego.

A tak w ogóle, to po co koleś przychodził na koncert? Żeby pokazać, jaki z niego kozak?

//Chciałem tylko wtrącić swoje zdanie do toczącej się dyskusji. Tupaca nie słuchałem, nie słucham i prawdopodobnie nie przesłucham, więc sorry za offtop.Tongue

Plagiatuję nicki II:
I poprawka:
(2011-08-05, 08:23:20)Zirael Wrote: Nie przeczę, że jest kilku niezłych artystów, do patkofoniki się nie przyczepiam ale prawda jest taka, że teraz ze świecą szukać takich raperów, którzy by tego dla kasy nie robili-patrz firmy, albo jakiś 50 cent. Niemniej jest kilku inteligentnych gość których szanuję za same wywiady tj Ostry, ale polski w tym momencie jest słaby. Ja mówiłem generalnie w czasie teraźniejszym, a o ile się nie mylę to K44 ani Pfk już nie istnieją. Za to wielu pseudomuzyków dorabia sobie udawaniem pokrzywdzonych przez życie

Atup nie wiem co zrobił, nawet średnio tego kolesia kojarzę-jeśli to ten od 'w aucie' to imo muzycznie to gorsze od Pei
Śpiewać może Doda albo Gosia Andrzejewicz. Raper rapuje. Smile
Reply
#23
Pogodziłem się. Ale, nawet z tym wierzę że on żyje! Tak samo było Z Eazym-E ( klasyka rapu ) jak ktoś zna. Wszyscy mówili że umarł na EIC a tak na prawdę jego najlepszy ziomek Dresta wyszedł z więzienia i wydaję płytę. I napisał na niej że Eazy został zastrzelony więc wiesz.
Reply
#24
Ilontien:
http://www.youtube.com/watch?v=Eh_eGJfosGs&feature=related
Pooglądajcie.
Reply
#25
Oglądałem to 1000 razy już.
Reply
#26
Nie mieszaj w to innych raperów, tutaj mówi się o nieżyjącym 2Pac'u, nie dam Ci dowodów, że nie żyje, ale Ty również nie masz dowodów, że żyje.
Plagiatuję nicki II:
Nie będę oglądał niczego co mnie nie interesuje, piszę tutaj tylko, żeby się pokłócić trochę Smile
Reply
#27
Jak dla mnie on upozorował śmierć i wróci z hardcorem w 2014. Smile
Reply
#28
Nienawidzę rapu, oprócz 2paca. Jego teksty są świetne. Bit także.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)