Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy irytuje was Justin Bieber?
#81
Exclamation 
Dziwne, Minusują Cię a tekst jest bez sensu... Undecided
Reply
#82
Racja Big Grin Michał Szpak , Chłopak ,a zachowuje ,ubiera się jak dziewczyna .
Nic do niego nie mam ,ale To jest dziwne .
Reply
#83
Zacytuję słowa Kuby Wojewódzkiego:
(2011-08-11, 14:28:12)Delemka Wrote: Racja Big Grin Michał Szpak , Chłopak ,a zachowuje ,ubiera się jak dziewczyna .
Nic do niego nie mam ,ale To jest dziwne .
Reply
#84
I tu powiem, że zachowujecie się dziwnie.
Tzn mówię o tych co tak "nienawidzą" Biebera, bo jest taki jaki jest.
Sama nie przepadam za jego muzyką, choć przyznam, że jak miał swój początek słuchałam jak każdy tych utworów. Teraz zmienił mi się gust, za bardzo stało się o nim głośno... W moich oczach stał się typową gwiazdką, która szuka rozgłosu i pocieszenia w mediach. Nie lubię jego muzyki - nie słucham. Od co najmniej grudnia słucham Metalu i Rocka. Paramore, Metallica, AC/DC, Red Hot Chili Peppers (i wiele innych) podbija moją playlistę. Fakt, o Bieberze mam swoje zdanie, że fryzura nie taka jak na chłopaka przystało, zbyt kobiece kolorki ma, ale ja nie piszę na kwejku, czy innych tego typu portalach, że jest taki i taki. Oczywiście wstrząsnęło mnie to, że jest z Seleną Gomez O.o, ale jak oni tam uważają. Ludzie, to, że żyje, że próbuje tworzyć własną muzykę nie znaczy, że może zostać zmieszany dogłębnie z błotem. Fakt, nie musimy się wszyscy kochać, ale do jasnej ciasnej, zostawcie go, przełączcie kanał gdy leci (haha, wątpię by leciał), wyłączcie radio na pięć minut, wyjdźcie do toalety gdy on leci, nie czytajcie artykułów o nim... Gdyby ktoś o nas tak pisał, to ja osobiście pozwałabym do sądu za nękanie psychiczne, bo to co niektórzy robią to jest przegięcie.
Ciekawa jestem, czy gdybyście go spotkali na ulicy czy nie poprosilibyście o autograf. (Zawsze można sprzedać na ebay'u czy allegro ; D).
Ja to podsumuję tak:
Nie znam, nie przepadam, nie podoba mi się = Nie oceniam, nie interesuje mnie to.
I tyle. Dajcie na luz, nie żebym go broniła, ale to też człowiek.
Słuchajcie swojej muzyki, nie interesujcie się nim, a ucichnie wokół niego, wytwórnia przestanie się nim interesować i takie tam. A jak to każda "gwiazdka" będzie miał swoich fanów... Niestety. Angry
Reply
#85
Więc tak, do tych, którzy uważają, że "jesteś biberem" jest najgorszą obrazą, jaka kiedykowiek padła z ust człowieka, mała rada:
"Nieważne jak mówią, ważne żeby mówili".
Innymi słowy, wspominając o nim sprawiacie, że więcej ludzi go poznaje, przypomina itd.
Jednym słowem, mówiąc cokolwiek o nim, zwiększacie jego popularność.
Aha, ja staram się konsekwentnie realizować ten plan wymazania go z pamięci ludzkości. Au revoir.
Reply
#86
Bieber nie, fanki- tak.
Reply
#87
Z tego co widzę to większości nie przeszkadza ten chłopak, co nie oznacza, że interesuje się nim i jego piosenkami.
Reply
#88
Na takie gwiazdki wszyscy mają zlewkę, ale hejterzy, którzy w kółko naganiają na ludzi to już przesada. A jak się uspokaja takiego hejtera, to jest jeszcze większy szum i wrażenie, że "wszyscy go tylko hejcą".
Reply
#89
Ogólnie wkurza mnie. A raczej wkurzają. Anty Fani Biebera. A dlaczego? Zobaczyli po prostu że dużo osób tak twierdzi i zaczęli ich naśladować. Żeby być fajnym. Ja sam nigdy nie powiedziałem złego słowa o Justinie Bieberze. Nigdy nie powiedziałem złego słowa o jego głosie. Chłopak ma talent, sławę. Myślę że większość "wrogów" tak naprawdę mu zazdrości, jego talentu, jego sławy.
Reply
#90
Wiesz, wole grać w moim garażowym zespole muzykę, którą kocham, niż robić to co On.Po prostu to kompletnie nie mój styl i gust, więc mu nie zazdroszczę Big Grin. Ale nie nawijam na niego, każdy słucha czegoś innego.Nie obchodzi mnie Bieber, niech sobie śpiewa, ale ja nie musze tego słuchać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)