Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy irytuje was Justin Bieber?
Witam.
Od dłuższego czasu prowadzone są spory fanów, i anty-fanów Biebera. Ponieważ nie znalazłem tego tematu, a chciałbym wiedzieć co o nim myślicie, czy was irytuje czy też przeciwnie; kochacie go. Także piszcie i komentujcie go.
Dziękuje i pozdrawiam.
EDIT:

Nie wiem za co tyle minusów. Temat jest na dział Off-topic, więc nie łamie regulaminu. Wyraźcie tylko swoje zdanie o nim, a nie minusujcie.
Reply
Jak dla mnie to co on robi to nie jest śpiew tylko buczenie, szczekanie psa mojej sąsiadki mniej mnie wkurza niż jego "piosenki".
Reply
Nienawidzę go! Jestem zUy.
Reply
Hmm .. dlaczego słyszałem o Justinie Bieberze ? Ponieważ jak się ogląda różne strony to jest ciągle wyzywany itp. Może tam jego muzyka ma parę wad ,jak i jego zachowanie. To też człowiek i nie musimy się z niego tak naśmiewać. Bądźmy inni.
Reply
Ludzie, którzy go krytykują tylko przysparzają mu darmowej reklamy i popularności, są to w 99% dzieciaki tak naprawdę zazdroszczący mu kariery. A on sam z tego, że na każdej stronie jest objeżdżany nie robi sobie nic tylko się cieszy i trzepie z tego zielone. Jak dla mnie większość "anyfanów biebera" to idioci.
Reply
Photo 
A ja stoję sobie z boku, nie zajmuję się nim, wolę się zająć własnymi sprawami, zamiast się pluć i przekomarzać... Po co to? On mi osobiście nie wadzi.
Reply
Czy wy nie możecie sobie tego odpuścić? Nie jestem jego obrońcą czy wielbicielem, ale na początku jego kariery wszyscy gadali że on to to, on to tamto, a teraz ucichło. Po co odświeżać dawne spory?
Reply
Ej ludzie ja was nie rozumiem, jak was irytuje, wkurza, nie lubicie do to do cholery po co ile ludzi o nim gada, na innych portalach tego pełno. Ja jak kogos nie lubie albo mnie wkurza to leje na niego i nie mysle o tym, proste, a wy jakies anty-fan cluby robicie Boże..
Jak śpiewa to niech sobie spiewa to niech śpiewa co wam to przeszkadza nie musicie sluchac. Osobiscie go nie lubie dlatego mam do u dołu pleców i nie piepsze cały czas o nim bo nie widze w tym sensu.
Dziekuje.
Reply
Mam na niego wydziergane. Dodgy
Reply
Wydaje mi się, że jest rywalizacja kto zrobi głupszy temat. Z tym do karczmy!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)