Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy irytuje was Justin Bieber?
#1
Witam.
Od dłuższego czasu prowadzone są spory fanów, i anty-fanów Biebera. Ponieważ nie znalazłem tego tematu, a chciałbym wiedzieć co o nim myślicie, czy was irytuje czy też przeciwnie; kochacie go. Także piszcie i komentujcie go.
Dziękuje i pozdrawiam.
EDIT:

Nie wiem za co tyle minusów. Temat jest na dział Off-topic, więc nie łamie regulaminu. Wyraźcie tylko swoje zdanie o nim, a nie minusujcie.
Reply
#2
Jak dla mnie to co on robi to nie jest śpiew tylko buczenie, szczekanie psa mojej sąsiadki mniej mnie wkurza niż jego "piosenki".
Reply
#3
Nienawidzę go! Jestem zUy.
Reply
#4
Hmm .. dlaczego słyszałem o Justinie Bieberze ? Ponieważ jak się ogląda różne strony to jest ciągle wyzywany itp. Może tam jego muzyka ma parę wad ,jak i jego zachowanie. To też człowiek i nie musimy się z niego tak naśmiewać. Bądźmy inni.
Reply
#5
Ludzie, którzy go krytykują tylko przysparzają mu darmowej reklamy i popularności, są to w 99% dzieciaki tak naprawdę zazdroszczący mu kariery. A on sam z tego, że na każdej stronie jest objeżdżany nie robi sobie nic tylko się cieszy i trzepie z tego zielone. Jak dla mnie większość "anyfanów biebera" to idioci.
Reply
#6
Photo 
A ja stoję sobie z boku, nie zajmuję się nim, wolę się zająć własnymi sprawami, zamiast się pluć i przekomarzać... Po co to? On mi osobiście nie wadzi.
Reply
#7
Czy wy nie możecie sobie tego odpuścić? Nie jestem jego obrońcą czy wielbicielem, ale na początku jego kariery wszyscy gadali że on to to, on to tamto, a teraz ucichło. Po co odświeżać dawne spory?
Reply
#8
Ej ludzie ja was nie rozumiem, jak was irytuje, wkurza, nie lubicie do to do cholery po co ile ludzi o nim gada, na innych portalach tego pełno. Ja jak kogos nie lubie albo mnie wkurza to leje na niego i nie mysle o tym, proste, a wy jakies anty-fan cluby robicie Boże..
Jak śpiewa to niech sobie spiewa to niech śpiewa co wam to przeszkadza nie musicie sluchac. Osobiscie go nie lubie dlatego mam do u dołu pleców i nie piepsze cały czas o nim bo nie widze w tym sensu.
Dziekuje.
Reply
#9
Mam na niego wydziergane. Dodgy
Reply
#10
Wydaje mi się, że jest rywalizacja kto zrobi głupszy temat. Z tym do karczmy!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)