Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncerty
Dobra, był taki temat, ale zniknął, Plagiatuję nicki założył temat o koncertach, ale jakby to powiedzieć, dotyczy on trochę bardziej ograniczonego terenu, a ja chcę założyć temat dotyczący wszystkich koncertów ogólnie, czyli - umawiamy sięna koncerty, wypisujemy jakie koncerty widzieliśmy na żywo i tym podobne. Niby mamy lasta od tego, ale nie wszyscy go mają, więc wiecie Tongue.

To ja zacznę, zespoły, które widziałem (jak mi się przypomni to będę dodawał):
Acid Drinkers x2
Amorphous
Beerhead
Biały Viteź
CETI
Embrional
Exodus x2
F.A.M.
Fly Horse
Infatuation of Death
Judas Priest
Kroda
Monolit
Morbid Angel
Nominon
North
Riotor
Saltus x2
Scorpions
Sinister
Supreme Lord
Tank
The No-Mads
Thy Disease x2
TSA
Vader
Virgin Snatch

Dałbym więcej, ale nie będę wymieniał tych zespołów, których widzieć nie chciałem Tongue. Ewentualnie dodam te, które mi się przypomną w czasie przeglądania tematu. Teraz to tak:
2 sierpnia Sabaton i 2 supporty z czym Primal Fear mnie interesuje z całości - przejazd i bilet mam za darmo, jako że jadę tam tylko pilnować brata Big Grin
3 sierpnia Samael, prawdopodobnie pojadę, jeśli będzie kasa.
_
Reply
No, sporo już widziałeś zespołów. Big Grin I widzę, że ogólnie dobrej muzyki słuchasz. Ja w tym roku postanowiłem, że będę jeździł na wszystkie fajne koncerty, które będą sie odbywały w Polsce. A tak to widziałem parę polskich zespołów na corocznych koncertach w moim mieście, min. Kult, Oddział Zamknięty, "nowy" Dżem i szajs w stylu Pectus, Feel itp. Wink
Reply
Łzy i Feel ^^ BTW. są jakieś w te wakacje jakieś koncerty muzyki elektronicznej ? Chętnie jakiś dub, hard czy może nawet dnb.
Reply
Stachursky
James Blunt
T.Love
Zakopawer
Shakira
Jonas Brothers
Blue Cafe
Golec
Lena
Reply
No z takich to ja zaliczyłem Lao Che albo Łzy. O, przypomniało mi się, jeszcze Scorpionsi dojdą do listy Big Grin.
Reply
Ja tam byłem z mamą na Feelu, dobre pogo było.
Reply
Taa. Teraz was zaszokuje Big Grin Widzialem Biebera. Ale nie na koncercie. Tylko jak przyjachal i byl w Londynie. Jakies 3 miechy temu.

AtDown Kiedy byles Huh? Ja tesh chcem isc! OnI som sÓperr!!
Reply
Ja widzialem Jonas BROTHERS w Londynie ; d
rok temu w Londynie ; d
Reply
A, bym zapomniał, jeszcze widziałem Kamila Bednarka! I nawet autograf od niego wyrwałem! Ahh ten Kamyl, nie ma na świecie lepszego wykonawcy reagge niż on. Tongue

I jeszcze mi się przypomniało parę zespołów: Formacja Nieżywych Schabuf, Stachursky, Golec Łorkiestra, T. Love (no, ten zespół akurat dobry jest), PGR (Pruszkowska Grupa Rockowa) i UK Legends.
Reply
Oj tam, wolę Boba Marleya Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)