Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukanie muzyki
Witam! :-) A więc na pewno każdy z was słyszał kiedyś muzykę której nie znał tytułu.
Otóż znalazłem stronę która rozpoznaje kawałek piosenki i po około 10sekundach wyświetli się jej nazwa.
Wystarczy posiadać tylko przynajmiej 10sekund jakieś muzyki

Strona :

http://www.midomi.com/

Sposób szukania piosenki dla zielonych :

1.Wchodzimy na tą stronę

2.Na górze w takiej białej ramce pisze "Click and sing or hum" klikamy na ten napis.

3.Może niektórym wyskoczyć taka ramka gdzie pisze zezwól i odrzuć więc klikamy zezwól.

4.Przystawiamy mikrofon do muzyki która leci np. z głośnika i czekamy aż nam ją wyszuka

+Trzeba mieć mikrofon Big Grin!
+Kto ma telefon z TrackID i podobnymi tego typu programikami niech się cieszy Big Grin

To tyle pozdrawiam! Smile
Reply
W telefonie jest takie cudo. Wink
Reply
(2011-08-16, 12:15:16)Qumiqo Wrote: W telefonie jest takie cudo. Wink

Wiem TrackID Smile? Mi to nie działa więc wiesz Big Grin
+ Niektórzy nie posiadają tego.
Reply
Mam coś podobnego w telefonie. W Sony Ericsson to się nazywa TrackID. Przyda mi się też to, bo nie chce wydawać kilku groszy już.
Reply
Niektórym mikrofony nie działają, niektórzy mają skomplikowaną kartę dźwiękową Realtek HD audio output, że nie potrafią skonfigurować mikrofonu. Big Grin
Reply
Smile 
(2011-08-16, 12:18:39)Qumiqo Wrote: Niektórym mikrofony nie działają, niektórzy mają skomplikowaną kartę dźwiękową Realtek HD audio output, że nie potrafią skonfigurować mikrofonu. Big Grin

Mikrofon można kupić 10 zł SmileNo tak telefon też no ale co z tego Smile?

TrackID zbiera parę groszy więc wiesz a tutaj masz darmowe Dodgy

Dobra nie dyskutuje już bo tylko spam robimy Big Grin
Reply
Przydatne dla osób nie posiadających telefonu.
Reply
Ja miałem Realateka i nie musiałem nic konfigurować. Jedynie zawsze jak odłączyłem był wkurzający komunikat na temat, że coś odłączyłem.
Reply
No widzisz, a ja muszę i w dodatku to nic nie pomaga. Sad Kła, kła, kła...
Reply
Dorze bardzo pomocne Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)